Zbiórka słodyczy dla dzieci
29.11.2022

Zbiórka słodyczy dla dzieci

Z przyjemnością dołączyliśmy do świątecznej zbiórki słodyczy dla dzieci z domu dziecka zorganizowanej przez Studenckie Koło Naukowe Reso Club z Wydziału Pedagogiki.

Zachęcamy naszych czytelników i gości również do dołączenia do tej szczytnej inicjatywy i wsparcia dzieci w postaci wszelkiego rodzaju słodkości. Na parterze ustawiony został ozdobny karton, w którym każdy chętny może pozostawić swoje słodkie podarunki.

Słodycze będziemy zbierać do 8 grudnia. Zapraszamy!

Zmiany w funkcjonowaniu Biblioteki
28.11.2022

Zmiany w funkcjonowaniu Biblioteki

W dniach od 1 grudnia 2022 do 15 stycznia 2023 Biblioteka bedzie czynna od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 14.00.

W soboty Biblioteka będzie zamknięta.

Zmianie ulegną zasady korzystania z księgozbioru.

Spotkanie z prof. Ari Haasio
24.11.2022

Spotkanie z prof. Ari Haasio

Zapraszamy do Biblioteki na wykład prof. Ari Haasio z fińskiego Seinäjoki University of Applied Sciences pod tytułem The many faces of information online.

Prof. Ari Haasio w swoich badaniach zajmuje się zachowaniami informacyjnymi w internecie, w tym cyberprzestępczością oraz dark webem.

Wykład odbędzie się w Auli A na I piętrze biblioteki w dwóch terminach: 28 listopada (poniedziałek) o godz. 16.15, oraz 29 listopada (wtorek) o godz. 9.15.

Muzyka i literatura. Spotkanie z Michałem Dobrzyńskim
22.11.2022

Muzyka i literatura. Spotkanie z Michałem Dobrzyńskim

25 listopada zapraszamy do Biblioteki na spotkanie z kompozytorem Michałem Dobrzyńskim, z którym rozmawiać będzie prof. Lidia Wiśniewska z Katedry Literatury Powszechnej i Komparatystyki UKW.

Spotkanie odbędzie się o godz. 12:00 w Sali Pamięci Bydgoszczan na I piętrze Biblioteki UKW.