Tydzień Bibliotek w Bibliotece UKW

Tydzień Bibliotek w Bibliotece UKW

Wspólnie z bibliotekami z całej Polski zapraszamy na cykl wydarzeń w ramach Tygodnia Bibliotek. Hasłem promującym tegoroczną edycję jest "Biblioteka - świat w jednym miejscu".

IBUK Libra w bibliotece!

IBUK Libra w bibliotece!

Miło nam poinformować, że Biblioteka Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy rozpoczęła współpracę z największą platformą książek elektronicznych IBUK Libra. IBUK Libra to nowoczesna, polskojęzyczna platforma udostępniająca podręczniki akademickie, publikacje naukowe, popularnonaukowe, specjalistyczne i beletrystykę więcej

Spotkanie z Bliskim Wschodem

Spotkanie z Bliskim Wschodem

Wraz z Klubem "Tygodnika Powszechnego" zapraszamy na spotkanie autorskie z Radosławem Siewniakiem - publicystą i prezesem stowarzyszenia "Do źródła". Spotkanie odbędzie się 22 kwietnia o godz 17:00 w Sali Pamięci Bydgoszczan.

E-czasopisma z De Gruyter

E-czasopisma z De Gruyter

Zachęcamy do testowego korzystania z czasopism dostępnych na platformie wydawnictwa De Gruyter. Kolekcja obejmuje wszystkie bieżące tytuły, a dostęp do nich będzie możliwy do 15 maja 2022 r.