Dostęp do bazy CAB Abstracts

Dostęp do bazy CAB Abstracts

Do 17 lipca można korzystać z dostepu do zasobów bazy CAB Abstracts with Full Text, która zapewnia dostęp do światowej literatury z zakresu nauk przyrodniczych. Obejmuje tematy z zakresu stosowanych nauk przyrodniczych - od rolnictwa, środowiska i nauk weterynaryjnych, po ekonomię stosowaną, rekreację/turystykę i żywienie. Z bazy mozna korzystać w ramach serwisu Ebsco, dostępnego dla wszystkich naszych studentów i pracowników.

Rysunki z podróży

Rysunki z podróży

Zapraszamy 25 maja do galerii Biblioteki na II piętrze na uroczyste otwarcie wystawy prac Mirosława Rosińskiego pt. Rysunki z podróży. Wernisaż rozpocznie się o godz. 18:00, a spotkaniu towarzyszyć będzie występ muzyczny Tomasza Pawlickiego.

Multiwyszukiwarka EBSCO Discovery Service
10.05.2022

Multiwyszukiwarka EBSCO Discovery Service

Do 30 września został uruchomiony dostęp testowy do wyszukiwarki EDS. Multiwyszukiwarka EBSCO Discovery Service umożliwia łatwy dostęp do źródeł elektronicznych dostępnych w naszych zasobach, a więc: EBSCO, Elsevier, Springer, Wiley, a także części zasobów dostępnych w otwartym dostępie. Zapraszamy do korzystania!

Faktura Koloru vol. 3

Faktura Koloru vol. 3

Zapraszamy 11 maja do Galerii Biblioteki na I piętrze na uroczysty wernisaż otwierający wystawę fotografii Anny Bulli-Dembek Faktura Koloru vol. 3. Początek wernisażu - godz. 18:00