Zapraszamy do Biblioteki Głównej na wystawę prac Justyny Jułgi Podróż sentymentalna. Hommage à Kazimierz Jułga.

Wystawa Justyny Jułgi w Bibliotece Głównej UKW w Bydgoszczy

Justyna Jułga zajmuje się malarstwem, fotografią i instalacją. Ma za sobą 27 wystaw indywidualnych, wielokrotnie brała udział w wystawach zbiorowych, konkursach plastycznych i międzynarodowych plenerach interdyscyplinarnych. Jej prace znajdują się w wielu kolekcjach prywatnych w kraju oraz za granicą. Od roku 2005 należy do Bydgoskiego Stowarzyszenia Artystycznego i bierze czynny udział w jego corocznych wystawach, warsztatach i plenerach.

Wystawa Justyny Jułgi w Bibliotece Głównej UKW w BydgoszczyWystawa Justyny Jułgi w Bibliotece Głównej UKW w Bydgoszczy