Ulotność chwili - wystawa malarstwa Ireny Kużdowicz w Bibliotece UKWZapraszamy na wystawę malarstwa Ireny Kużdowicz, która prezentowana jest w Bibliotece Głównej UKW.

Irena Kużdowicz ur. 1917 w Niżnym Udińsku na Syberii, zm. 2000 w Bydgoszczy. Studia ukończyła na Wydziale Sztuk Pięknych UMK w Toruniu, uzyskując dyplom z zakresu malarstwa w pracowni T. Niesiołowskiego w 1950. Zajmowała się malarstwem i rysunkiem. Należała do ZPAP. Brała udział we wszystkich wystawach okręgowych i okolicznościowych organizowanych przez ZPAP od 1951.

Ulotność chwili - wystawa malarstwa Ireny Kużdowicz w Bibliotece UKWUlotność chwili - wystawa malarstwa Ireny Kużdowicz w Bibliotece UKW