Zapraszamy na wystawę malarstwa Magdaleny Budzińskiej, która będzie prezentowana w Bibliotece Głównej do 19 stycznia 2012 r.

Magdalena Budzińska, ur. w 1980 roku w Bydgoszczy, z zawodu jest psychologiem. Od najmłodszych lat zafascynowana była zarówno umysłem ludzkim jak i sztuką. W 1995 roku wzięła udział w Międzynarodowym Konkursie Młodych Artystów w Tokio, gdzie zdobyła nagrodę specjalną - Super Gold Medal. Kolejne lata zaowocowały w wyróżnienia krajowe. W czerwcu 2010 roku zakwalifikowała się do finału II edycji Międzynarodowego Konkursu AKT, organizowanego przez Galerię Marquardt w Łodzi.

Obrazy, które składają się na cykl prezentowany w Bibliotece, były już  eksponowane w Kawiarni Artystycznej „Węgliszek” w Bydgoszczy oraz w Galerii Sztuki Współczesnej we Włocławku. Można je także zobaczyć na autorskiej stronie www.lenart-gallery.com.
Wystawa malarstwa Magdaleny Budzińskiej w Bibliotece Głównej UKWWystawa malarstwa Magdaleny Budzińskiej w Bibliotece Głównej UKW