Wystawa malarstwa Jana Kaji w Bibliotece UKWJan Kaja - ur. w Bydgoszczy malarz, grafik, fotograf. W 1977 ukończył PLSP w Bydgoszczy. W latach 1987-1992 studiował teologię w Prymasowskim Instytucie Kultury Chrześcijańskiej w Bydgoszczy. Od 1979 wspólnie z Jackiem Solińskim prowadzi Galerię Autorską. Na początku lat 80. realizował projekty konceptualne (plakaty-odezwy). Zajmuje się malarstwem, rysunkiem, fotografią oraz działalnością wydawniczą. Jest autorem kilkudziesięciu wystaw indywidualnych, uczestniczył w wielu wystawach zbiorowych. Należy do Związku Polskich Artystów Plastyków.Jan Kaja - ur. w Bydgoszczy malarz, grafik, fotograf. W 1977 ukończył PLSP w Bydgoszczy. W latach 1987-1992 studiował teologię w Prymasowskim Instytucie Kultury Chrześcijańskiej w Bydgoszczy.

Wystawa malarstwa Jana Kaji w Bibliotece UKWWystawa malarstwa Jana Kaji w Bibliotece UKW