Zapraszamy na Poplenerową Wystawę Malarstwa: Funka 2016. Zgromadzone prace będą prezentowane na II piętrze Biblioteki do 14 stycznia 2017 r.

XXXIII Plener malarski został zorganizowany w Funce przez Związek Polskich Artystów Plastyków, Polska Sztuka Użytkowa.

W plenerze wzięło udział siedmioro artystów: Janusz M. Kochanowski - komisarz pleneru, Cecylia Janeczek-Matuszewska, Jadwiga Kotlarczyk, Henryk Głowacz, Włodzimierz Krzemkowski, Adam Papke i Zbigniew Papke.

Poplenerowa Wystawa Malarstwa: Funka 2016 w Bibliotece UKW w BydgoszczyPoplenerowa Wystawa Malarstwa: Funka 2016 w Bibliotece UKW w Bydgoszczy