Zapraszamy na wystawę prac Aleksandry Simińskiej, Magdaleny Rucińskiej i Agnieszki Mierzwy oraz studentów z pracowni artystycznej i projektowej kierunku Architektura Wnętrz UTP Bydgoszcz. Wystawa pt. Odsłona będzie otwarta w Galerii Biblioteki do dnia 11 czerwca br.

Wystawa prac studentów Architektury Wnętrz w Galerii Biblioteki UKW w BydgoszczyArchitektura wnętrz to kierunek, który kształci studentów na różnych płaszczyznach. Studenci rozwijają swoją kreatywność i umiejętności poprzez działania artystyczne i projektowe, ale też, ze względu na techniczny profil uczelni, praktyczne. Wystawa odsłania tylko fragment ich pracy, lecz pokazuje wielką różnorodność charakteryzującą ten kierunek studiów.

Wystawa prac studentów Architektury Wnętrz w Galerii Biblioteki UKW w BydgoszczyWystawa prac studentów Architektury Wnętrz w Galerii Biblioteki UKW w Bydgoszczy