Zapraszamy na wystawę fotografii Jakuba Szczepaniaka i Melisy Kuźniar pt. dziecINNE. Wystawa czynna będzie na II piętrze Biblioteki do 18 września 2015 r.

Jakub Szczepaniak prezentuje zdjęcia wykonane podczas prowadzonych przez niego warsztatów fotograficznych w obozie dla uchodźców z Bliskiego Wschodu (Banya, Bułgaria). Wystawa pod nazwą „Take a look through my eyes” była pokazana w Sofii na jako część obchodów Tygodnia Pokoju. Kontrastujące z nimi zdjęcia Melisy Kuźniar to relacja z wypoczynku dzieci w Polsce z perspektywy wychowawcy-instruktora.
Wystawa fotografii Jakuba Szczepaniaka i Melisy Kuźniar w Bibliotece UKW w BydgoszczyWystawa fotografii Jakuba Szczepaniaka i Melisy Kuźniar w Bibliotece UKW w Bydgoszczy
Wystawa fotografii Jakuba Szczepaniaka i Melisy Kuźniar w Bibliotece UKW w Bydgoszczy Wystawa fotografii Jakuba Szczepaniaka i Melisy Kuźniar w Bibliotece UKW w Bydgoszczy