Zapraszamy na wystawę malarstwa studentów Uniwersytetu Mikołaja Kopernika. Prace młodych artystów będą prezentowana na II piętrze Biblioteki do 7 kwietnia br.

Wystawa malarstwa studentów UMK w Bibliotece UKW w BydgoszczyKoło Naukowe Malarstwa "Nareszcie" powstało w Zakładzie Malarstwa Wydziału Sztuk Pięknych UMK w listopadzie 2013 roku. Inicjatywa ta została utworzona przez studentów III roku Malarstwa i zrzesza osoby z całego wydziału. Organizuje plenery oraz wystawy tematyczne. Do sukcesów należy wystawa poplenerowa w Młodzieżowym Domu Kultury w Kowalewie Pomorskim oraz wystawa pt "Autoportret" w Dworze Artusa w Toruniu.
Wystawa malarstwa studentów UMK w Bibliotece UKW w Bydgoszczy
Wystawa malarstwa studentów UMK w Bibliotece UKW w BydgoszczyWystawa malarstwa studentów UMK w Bibliotece UKW w Bydgoszczy