Zapraszamy do Galeria Biblioteki na retrospektywną wystawę grafik i obrazów Jacka Solińskiego pt. Dzień, jak tchnienie wiatru, która będzie otwarta do 6 stycznia 2018 r.

Jacek Soliński - zajmuje się grafiką warsztatową (głównie linorytem), malarstwem, fotografią, publicystyką artystyczną oraz działalnością wydawniczą. Od 1979 prowadzi, wspólnie z Janem Kają, Galerię Autorską. Członek ZPAP, autor kilkudziesięciu wystaw oraz kilkunastu cykli grafik, cyklu malarskiego - 366 aniołów i kilkunastu publikacji poświęconych twórczości artystycznej.

Wystawa grafik i obrazów Jacka Solińskiego w Bibliotece UKW w Bydgoszczy   Wystawa grafik i obrazów Jacka Solińskiego w Bibliotece UKW w Bydgoszczy