We wtorek 19 marca o godz. 18.00 zapraszamy na spotkanie z Józefem Heroldem, producentem filmowym, redaktorem, autorem scenariuszy teatralnych, który zaprezentuje swoja nowa książkę "Przypadki Borysa Kupkina”.

Do 5 kwietnia br. otwarty będzie dostęp testowy do czasopism SAGE Premier. Kolekcja oferuje ponad tysiąc tytułów z dziedzin: Humanities and Social Science oraz Science, Technology & Medicine.

Do 31 marca otwarty będzie dostęp testowy do serwisu ekonomicznego EMIS. Oferuje on m.in. raporty i analizy, dane sektorowe, makroekonomiczne oraz informacje dotyczące firm i rynków finansowych.

W dniach 3-4 czerwca 2019 r. zapraszamy do udziału w II Międzynarodowej Konferencji Naukowej Wokół Paula Ladewiga i jego „Katechizmu biblioteki”.

Do 20 marca 2019 r. otwarty będzie dostęp testowy do bazy Education Source. Zawiera ona pełne teksty ponad 2 tys. czasopism oraz monografie, raporty, testy edukacyjne i materiały konferencyjne z dziedziny edukacji.

Księgarnia PWN znajduje się na I piętrze Biblioteki i jest czynna od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00.